O nás

House Of Churchill » O nás

O nás

House of Churchill je luxusní prodejna s exkluzivními doutníky, „hand made“ dýmkami a vybraným alkoholem vysoké kvality. A co víc?

U nás rovnou ochutnáte

Nejsme jen prodejnou, ve které rychle nakoupíte. Jsme místem, v němž můžete relaxovat. Jsme místem, ve kterém můžete zkoušet chutě, své zakoupené značky.

MFX_8471

Jsme znalci. Poradíme vám

V House of Churchill vám rádi poradíme a poskytneme užitečné informace pro výběr i použití doutníků, dýmek, tabáku, nebo při výběru kvalitního alkoholu.

Široký výběr doutníků

Lehké, střední i silné doutníky z Dominikánské republiky, kubánské doutníky, výborné doutníky z Hondurasu, Nicaraguy, Mexica a dalších zemí u nás najdete všechny na jednom místě.

Dýmky renomovaných českých výrobců

Představíme vám zcela jedinečné dýmky renomovaných českých mistrů, které nikde jinde pohromadě nenajdete. U nás zakoupíte dýmky předních českých dýmkařů – designové originály, u nichž máte záruku, že nikde nenajdete dva stejné kusy. Prodáváme dýmky pánů Omrta, Nováka, Kněze, Kršky, Hoduly, Jirsy, Kloučka a dalších.
MFX_8473

Dýmky světoznámých značek

Rovněž u nás zakoupíte dýmky známých světových výrobců, jako jsou Peterson, Savinelli, Stanwell, Ser Jacopo a další.

Kvalitní alkohol

Naše příjemná obsluha vám ochotně poradí při výběru kvalitního koňaku, rumu, vodky, tequily, ginu, whiskey, absintu i slivovice.

Přijďte do House of Churchill

Najdete nás v naší kamenné prodejně v Praze 1 na ulici Široká 117/22. Zaparkujete přímo u naší kamenné prodejny.

Kontaktní formulář
Neváhejte se nás zeptat